Go to Бронювання

Бронювання

Go to Благодарное сердце

Благодарное сердце

Go to Спонсорская поддержка

Спонсорская поддержка

Go to Как добраться

Как добраться

Про фестиваль

Ласкаво запрошуємо прийняти участь на щорічному вайшнавському фестивалі На фестивалі Ви матимете змогу прийняти участь у спільному оспівуванні Святих Імен в товаристві відданих вайшнавів, виконуючи настанови Господа Чайтаньї Махапрабху.У століття Калі розумні особистості здійснюють спільне оспівування для поклоніння яка постійно співає імена Крішни. Незважаючи на те, що колір шкіри цього втілення Він є Самим Крішною. Його супроводжують Його товариші, слуги, зброя і потаємні ігри.

Почесні гості 2018

Щорічно наш фестиваль дарує можливість служіння святим особам, шанс отримати їхню свнгу, даршан і стикнутися з океаном мудрості Писаннь за допомогою досконалих провідників

В цьому році наш фестиваль відвідають:

Вдячне серце

Ми раді представити Вам фонд “Вдячне серце”, єдиною метою якого є проявити справжню турботу про тих чудових вайшнава, які так чи інакше потребують нашої підтримки і любові. Ми приносимо свої найнижчі поклони і смиренно просимо взяти участь в діяльності фонду в якості волонтера. І також будемо раді тим, хто разом з нами зробить свій внесок у турботу про відданих в формі пожертв.

Вперше “Вдячне серце” було представлено в 2015 році на фестивалі “Гауранга”, куди були запрошені 35 відданих за рахунок фонду (їм оплачувалася дорога, житло, за ними доглядали волонтери). Присутній там Е.С. Бхакті Чайтанья Свамі так відгукнувся про проект “Вдячне серце”: “Це чудово. Віддані в міру просування стають більш свідомими, більш дбайливими і більш люблячими. Як на мене зростання любові до Крішни любов до всіх живих істот також зростає.

“Вдячні серце” – це “заштопана дірка”, яку вже давно слід було зашити. Це новий стандарт турботи про відданих, коли ми не тільки радимо повторювати “Харе Крішна”, а й допомагаємо якось практично. Видно, що віддані натхненні. І це повинно поширитися по всьому ІСККОН. ”

Сенс бхакті йоги в тому, що ми практикуємо самі і допомагаємо практикувати іншим, тому в цьому році ми плануємо запросити на фестиваль “Гауранга” близько ста відданих за програмою “Вдячного серця”.

З потрібних питань звертатися Ліла Майї д.д. +38 (063) 517-51-90

(Русский) Спонсорская поддержка

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”.

Проживание

Дорогие преданные! Долгожданная информация! Начинаем бронирование жилья на фестивале.

Сейчас уже договорились со следующими базами: Лилиана, Анасоль, Эдельвейс, У Федора Юрьйовича, У Мирона, Зигва, Бойкiвська Свiтлиця.

Забронювати місця ви можете через

матаджи Лену

(068) 952-20-29 и (093) 299-55-28

Дорогі віддані, велике прохання бронювати місця з 8:00 до 11:00.

Дякуємо!

Оплатити проживання ви можете на картку ПриватБанку 0000 0000 0000 0000

Відданим, які збираються їхати на фестиваль необхідно мати при собі паспорт. Це вимога керівництва бази.

P.S. Кількість місць обмежена.

Как добраться?

Славское – это маленький поселок во Львовской области, один из самых лучших украинских горнолыжных курортов, который находится на высоте 750 метров над уровнем моря.Но, в первую очередь, Славское – это настоящий рай, смело называть его раем можно благодаря уникальной красоте его природы.

Очень просто добираться до Славска железнодорожным транспортом, ведь Славско находится на расстоянии 120 км от города Львова и 60 км от г. Стрий. Все поезда, которые едут с востока страны на запад, обязательно останавливаются в Славско. Тут так же есть отлично устроенный вокзал, где всегда можно приобрести билеты на все направления. Хорошо развита сеть пригородных поездов направлением на Львов и Ужгород, их в среднем 8-10 в сутки. На привокзальной площади Вас всегда вежливо встретят владельцы легковых и специально приспособленных грузовых вездеходом, которые за небольшую плату отвезут Вас к любому отелю или горке для катания на лыжах.

Gps – координаты 48.8350065204454, 23.445682525634766
Внимание! Сверьте указаные координаты с теми которые выбрал ваш навигатор.